GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj23
mod_vvisit_counterWczoraj283
mod_vvisit_counterW tygodniu23
mod_vvisit_counterW miesiącu4076

Twój IP: 52.91.90.122

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

VIII WOJEWÓDZKI KONKURS RECYTACJI PROZY I POEZJI NIEMIECKOJĘZYCZNEJ W TYCZYNIE

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w konkursach recytatorskich i festiwalach. W dniu 25 lutego 2014r. w VIII Wojewódzkim Konkursie Recytacji Prozy i Poezji Niemieckojęzycznej w Tyczynie udział wzięły uczennice naszego gimnazjum  z klasy II d:  Aleksandra Pieńkos i Iwona Gąska. Do konkursu w Tyczynie przystąpili uczniowie z gimnazjów w Hyżnem, Chmielniku, Tyczynie, Błażowej oraz z trzech gimnazjów z Rzeszowa.

Więcej…
 

I MIEJSCE W REJONOWEJ GIMNAZJADZIE W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW


 

FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY TECHNICZNEJ

Krzysiek Lech z klasy IIc został finalistą XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Technicznej „Sapere Aude” – odważ się być mądrym. W dniu 28 lutego 2014 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Banacha w Jarosławiu odbył się finał i podsumowanie tego konkursu.

Więcej zdjęć na stronie organizatora >>>

 

SACRUM W LITERATURZE I SZTUCE

21 lutego 2014 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyły się eliminacje rejonowe do Jubileuszowego XV Wojewódzkiego Konkursu „Sacrum w literaturze i sztuce” organizowanego przez Prywatne Gimnazjum Prywatne Gimnazjum Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu i Centrum Kulturalne w Przemyślu. Konkurs obejmował dwie kategorie: recytatorską i poezji śpiewanej. Wzięło w nim udział 47 wykonawców, w tym 31 recytatorów oraz 16 wokalistów. Reprezentujące nasze Gimnazjum uczennice zaprezentowały wysoki poziom i kulturę słowa. Aleksandra Pieńkos z klasy II d i Natalia Mikrut z klasy II c zostały laureatkami – nominowanymi do finału, który odbędzie się  1 marca w Jarosławiu. Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia podczas finału.

Więcej zdjęć z konkursu >>>

 

AWANS NASZYCH TENISISTEK

Uczennice naszego gimnazjum, Monika Łazor i Oktawia Midura z klasy IIb, zdobyły II miejsce w Rejonowej Gimnazjadzie w Drużynowym Tenisie Stołowym dziewcząt i tym samym zakwalifikowały się do finałów wojewódzkich. Gratulujemy.

 

WALENTYNKI

„Święto zakochanych” to wyjątkowy dzień, w którym możemy okazać innym swoje uczucia i sympatię. W tym roku świętowaliśmy na słodko, gdyż za sprawą Samorządu Szkolnego każdy, mógł wysłać swojej sympatii miłosny liścik i załączyć do niego kawałek słodkiego ciasta upieczonego przez poszczególne klasy.

Więcej…
 

PLAN LEKCJI OBOWIĄZUJĄCY OD 3 LUTEGO 2014

 

Zapraszamy do zapoznania się z planem lekcji obowiązującym w II semestrze roku szkolnego 2013/2014. Znajduje się on w menu DLA UCZNIA lub tutaj.

 

NASI  UCZNIOWIE NAGRODZENI W KONKURSIE W RAMACH PROJEKTU EKOLOGICZNEGO ”Czyste Pogorze.pl - eko-sieć w działaniu”

Grupa uczniów naszego gimnazjum przyłączyła się do akcji „Nie palę śmieci - dbam o zdrowie dzieci”, w ramach projektu „Czyste Pogorze.pl”, połączonej z konkursem dotyczącym zaprzestania  palenia śmieci w piecach przydomowych centralnego ogrzewania, które jest rakotwórcze dla zdrowia dzieci i dorosłych, oraz szkodliwe dla środowiska naturalnego.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 43 z 54


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

img_1671.jpg

Jesteśmy na Facebook'u