GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj69
mod_vvisit_counterWczoraj104
mod_vvisit_counterW tygodniu173
mod_vvisit_counterW miesiącu1851

Twój IP: 54.196.31.117

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Poniedziałek
16 Lipca 2018
Imieniny obchodzą
Andrzej, Benedykt, Dzierżysław,
Dziersław, Eustachy, Eustachiusz,
Faust, Maria Magdalena, Marika, Ostap,
Ruta, Stefan

Do końca roku zostało 169 dni.
Zodiak: Rak

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej jest polskim świętem państwowym, świętem oświaty oraz szkolnictwa i upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Jest to także okazja do nagradzania wyróżniających się w swojej pracy nauczycieli i pedagogów. Podczas szkolnej gali pani dyrektor szkoły M. Kruczek, wręczyła zasłużonym pracownikom Nagrody Dyrektora Szkoły. W części artystycznej uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom oświaty za zaangażowanie, włożony wysiłek i serce okazywane w pracy z młodzieżą.

Organizatorem uroczystości była klasa III d, Szkolny Zespół Wokalny i Samorząd Szkolny.

 

Więcej…
 

„POTRAFIĘ, WIEM, ZNAM – RADĘ SOBIE DAM”

Nasza szkoła rozpoczyna realizację projektu „POTRAFIĘ, WIEM, ZNAM – RADĘ SOBIE DAM”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt będzie realizowany z udziałem szkół gimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego. Beneficjentami są nauczyciele, którzy dzięki udziałowi w projekcie zdobędą nowe kompetencje zawodowe w obszarze efektywnego przekazywania wiedzy swoim uczniom oraz uczniowie z indywidualnymi i specjalnymi potrzebami w nauce. W czasie trwania projektu będą realizowane pogłębione badania i analizy oraz opracowywane innowacyjne narzędzia efektywnego przekazu wiedzy dla nauczycieli. Wyniki realizowanych działań będą na bieżąco udostępniane na stronie internetowej projektu.

Strona projektu >>>

 

MŁODZIEŻOWE CENTRUM BEZPIECZEŃSTWA

Już za nami pierwsze zajęcia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej w ramach programu ''Młodzieżowe Centrum Bezpieczeństwa''. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z tematyką, harmonogramem działań oraz dowiedzieli się jak należy zachowywać się w określonych przypadkach kiedy trzeba udzielić pierwszej pomocy. Projekt ten realizowany jest w ramach zadania publicznego ”Bezpieczna i przyjazna szkoła – projekty upowszechniające i wzmacniające wybrane działania bezpiecznej szkoły, w szczególności projekty edukacyjne w gimnazjach”.

Więcej o projekcie można się dowiedzieć na stronie >>>

Więcej…
 

PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Dzisiaj w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Nowi uczniowie, aby stać się pełnoprawnymi członkami społeczności gimnazjalnej, przyrzekali, że będą dbać o dobre imię szkoły, sumiennie się uczyć oraz szanować tradycje i zwyczaje szkolne. Starsi koledzy obiecywali, że zaopiekują się nimi i zawsze będą służyć im pomocą. Pierwszoklasiści mieli okazję wykazać się w przygotowanych przez klasy drugie konkursach, w których najlepiej wypadła klasa 1e. Po części oficjalnej pierwszoklasiści i starsi koledzy mogli „poszaleć” na pierwszej w tym roku dyskotece.

Więcej…
 

OSIĄGNIĘCIA NASZYCH SPORTOWCÓW 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Dwa miesiące wakacji upłynęły w bardzo szybkim tempie, a dzisiaj rano, 2 września, uroczystą mszą świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Następnie na hali sportowej pani dyrektor powitała całą społeczność naszej szkoły, krótko omówiła co nas czeka w nadchodzącym roku oraz życzyła wszystkim uczniom jak najlepszych wyników i sukcesów w nauce. Mieliśmy także możliwość oglądnąć, krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 2d i 2e oraz zespół wokalny. Następnie wychowawcy w klasach zapoznali swoich podopiecznych z tegorocznym planem zajęć i podali nazwiska uczących ich nauczycieli.

 

Więcej…
 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014.

* 8:00 Spotkanie uczniów klas I z wychowawcami w auli.
* 8:15 Wyjście do kościoła.
* 8:30 Msza Święta.
* Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego w hali sportowej.
* Spotkania z wychowawcami w klasach.
Odjazdy gimbusów:
Lecka, Białka 7:45
Futoma 7:20
Kąkolówka 7:20

 

PLAN LEKCJI 2013-2014

Jest już dostępny aktualny plan lekcji na rok szkolny 2013-2014 >>>

 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 43 z 51


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

dscf1338.jpg

Jesteśmy na Facebook'u