GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj27
mod_vvisit_counterWczoraj309
mod_vvisit_counterW tygodniu336
mod_vvisit_counterW miesiącu8743

Twój IP: 52.91.221.160

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Marca 2019
Imieniny obchodzą
Dyzma, Ireneusz, Lucja, Lutomysł,
Łucja, Maria, Mariola, Wieńczysław

Do końca roku zostało 282 dni.
Zodiak: Baran

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

FINAŁ MŁODZIEŻOWEJ AKADEMIA BEZPIECZEŃSTWA – RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ

„Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa – ratujemy i uczymy ratować – MAB” jest projektem dotyczącym nauki udzielania pierwszej pomocy. Jest on skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych z woj. podkarpackiego.

Celem projektu jest propagowanie wśród młodych ludzi idei niesienia pomocy oraz ciągłego zdobywania wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego. Zajęcia, które odbywały się w naszej szkole, prowadzone były przez studentów ratownictwa medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Nasi uczniowie, wraz z studentami, wzięli udział w czterech kilkugodzinnych spotkaniach.

Więcej…
 

DZIEŃ PATRONA

17 maja był dla społeczności naszej szkoły dniem szczególnym – tego dnia obchodziliśmy Dzień Patrona szkoły. Uroczystości rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym w Błażowej, gdzie siostra Bernadeta Lipian przybliżyła nam postać naszej patronki. W drugiej części uroczystości, które odbyły się na szkolnej hali sportowej, mogliśmy oglądać krótki spektakl teatralny oraz występy szkolnego zespołu tanecznego i zespołu wokalnego-muzycznego

Na zakończenie uroczystości głos zabrała dyrektor ZS Ewa Kozubek, która w kilku zdaniach odniosła się do postaci patronki oraz podsumowała konkursy szkolne przeprowadzone w ramach obchodów Dnia Patrona i wspólnie z s. Bernadettą wręczyła nagrody laureatom.

Więcej…
 

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

W dniu 17 maja 2013r. obchodzimy w naszej szkole Święto Patronki naszego gimnazjum - Anny Jenke. Wiele informacji dotyczących życia Anny Jenke możecie znaleźć w wydanym przez nas folderze - TUTAJ.

 

WYNIKI KONKURSU „LWIĄTKO 2013”

Czterech uczniów naszego gimnazjum przystąpiło do Polsko-Ukraińskiego Konkursu Fizycznego LWIĄTKO organizowanego przez Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół V Liceum Ogólnokształcącego im. Augusta Witkowskiego w Krakowie. Konkurs Lwiątko wzorowany jest na popularnym matematycznym Kangurze. Podobnie jak tam, w każdym z 30 zadań należy wybrać jedną z pięciu podsuniętych odpowiedzi. Jest na to 75 minut.

Więcej…
 

KOLEJNY SUKCES W MIĘDZYNARODOWYM KONKURSIE ZESPOŁU WOKALNO – INSTRUMENTALNEGO

W dniu 14 maja 2013 roku w Wiśniowej odbyły się przesłuchania solistów i zespołów wokalno – instrumentalnych z Polski i Słowacji VI -go Międzynarodowego Konkursu „Piosenki Naszych Ojczyzn w Unii Europejskiej”. Komisja oceniająca w składzie: Magdalena Słupek - przewodnicząca, Andrzej Borkowski – członek i Paweł Śliwa – członek, po obejrzeniu i wysłuchaniu 36 prezentacji  przyznała nagrody i wyróżnienia. Zespół wokalno – instrumentalny w składzie: Aleksandra Legęć, Dominika Czekaj, Kinga Rząsa, Ewa Leśniak, Dominika Kozak, Małgorzata Filip – wokal, oraz Fryderyk Kruczek – gitara basowa, Kinga Kruczek – gitara solowa, Krzysztof Drewniak – akordeon i Jacek Pępek – perkusja, zdobyli I miejsce. W kategorii solistów II miejsce zajęła Kinga Rząsa.

Więcej…
 

OBCHODY ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI.

„Jak Polacy świętowali rocznice uchwalenia Konstytucji 3 maja”.

Taką nazwę nosił projekt edukacyjny zrealizowany przez grupę uczniów klasy I a. Projekt składał się z dwóch części. Pierwsza część miała charakter poszukiwania wiadomości i przygotowania dwóch prezentacji dotyczących:

I Przedstawienia okoliczności i twórców Konstytucji 3 Maja oraz reakcji na ową ustawę obozu hetmańskiego,

II Przedstawienia zmian, jakie w ustroju Rzeczypospolitej i w położeniu prawnym szlachty, mieszczan i chłopów,

Więcej…
 

DRUGIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Więcej…
 

ZAJĘCIA Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

Propagowanie wśród młodzieży idei niesienia pomocy oraz ciągłego zdobywania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy to główny cel projektu skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych województwa podkarpackiego. Organizatorem Kampanii Edukacyjnej ”Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa – ratujemy i uczymy ratować” jest  Fundacja Generator Inspiracji, zaś jej współorganizatorem Koło Naukowe Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Realizatorami projektu są studenci – wolontariusze aktywnie działający w Programie „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. Kampania realizowana jest z udziałem licznych Patronów Medialnych i Honorowych w tym Polskiej Rady Resuscytacji.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 48 z 54


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

imgp7660.jpg

Jesteśmy na Facebook'u