GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj16
mod_vvisit_counterWczoraj283
mod_vvisit_counterW tygodniu16
mod_vvisit_counterW miesiącu4069

Twój IP: 52.91.90.122

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Niedziela
16 Grudnia 2018
Imieniny obchodzą
Adelajda, Ado, Albina, Alina, Ananiasz,
Bean, Zdzisława

Do końca roku zostało 16 dni.
Zodiak: Strzelec

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

OBCHODY ROCZNICY UCHWALENIA KONSTYTUCJI.

„Jak Polacy świętowali rocznice uchwalenia Konstytucji 3 maja”.

Taką nazwę nosił projekt edukacyjny zrealizowany przez grupę uczniów klasy I a. Projekt składał się z dwóch części. Pierwsza część miała charakter poszukiwania wiadomości i przygotowania dwóch prezentacji dotyczących:

I Przedstawienia okoliczności i twórców Konstytucji 3 Maja oraz reakcji na ową ustawę obozu hetmańskiego,

II Przedstawienia zmian, jakie w ustroju Rzeczypospolitej i w położeniu prawnym szlachty, mieszczan i chłopów,

Więcej…
 

DRUGIE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE PODKARPACKIM W PIŁCE RĘCZNEJ CHŁOPCÓW

Więcej…
 

ZAJĘCIA Z UDZIELANIA PIERWSZEJ POMOCY

Propagowanie wśród młodzieży idei niesienia pomocy oraz ciągłego zdobywania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy to główny cel projektu skierowanego do uczniów szkół gimnazjalnych województwa podkarpackiego. Organizatorem Kampanii Edukacyjnej ”Młodzieżowa Akademia Bezpieczeństwa – ratujemy i uczymy ratować” jest  Fundacja Generator Inspiracji, zaś jej współorganizatorem Koło Naukowe Ratownictwa Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego. Realizatorami projektu są studenci – wolontariusze aktywnie działający w Programie „PROJEKTOR – wolontariat studencki”. Kampania realizowana jest z udziałem licznych Patronów Medialnych i Honorowych w tym Polskiej Rady Resuscytacji.

Więcej…
 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA ZNAK GRAFICZNY „DOLINY STRUGU”

Rozstrzygnięto konkurs na zaprojektowanie znaku graficznego „Doliny Strugu” ogłoszonego przez Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe „Doliny Strugu”. Na konkurs wpłynęło 182 prace z czego dwie prace uczniów naszej szkoły zostały wyróżnione. Drugie miejsce zajął Tomasz Ptaszyński z klasy 3d, natomiast praca Barbary Gibały z klasy 3f została wyróżniona trzecim miejsce. Uczniowie dostali jako nagrodę odpowiednio tablet i aparat cyfrowy.

 

SZKOLNY KONKURS "MISTRZ PROCENTÓW".

W dniu 2013 roku w naszym gimnazjum odbył sie Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas pierwszych "Mistrz procentów.

W konkursie wzięło udział 14 uczniów klas pierwszych. Uczniowie mieli do rozwiązania 10 zadań zamkniętych i 2 zadania otwarte. Do zdobycia było łącznie 16 punktów.

Najlepsi uczniowie w konkursie to: 1. Wojciech Kuźmik - 16pkt.; 2. Michał Wyskiel - 15pkt. oraz Krzysztof Lech - 15pkt,; 3. Katarzyna Kuk - 12pkt.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

MISTRZYNIE POWIATU RZESZOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM W ROKU SZKOL. 2012-2013

Drużyna dziewcząt w składzie: Monika Łazor, Anna Szura i Oktawia Midura, wygrywając 3.12.2012r. w Błażowej Powiatową Gimnazjadę w tenisie stołowym, awansowały do dalszych rozgrywek. W Rejonowej Gimnazjadzie 11.03.2013r. w Nowej Sarzynie uczennice zajęły III miejsce, uzyskując awans do Finału Województwa, który odbędzie się 11.04.2013r. w Nowej Sarzynie.

 

MISTRZOWIE POWIATU RZESZOWSKIEGO W TENISIE STOŁOWYM W ROKU SZKOL 2012-2013

Drużyna chłopców w składzie: Patryk Hadała i Bartłomiej Wielgos, zajmując I miejsce w Powiatowej Gimnazjadzie w tenisie stołowym 10.12.2012r. w Błażowej, również  wywalczyli awans. W Rejonowej Gimnazjadzie 11.03.2013r. w Nowej Sarzynie uczniowie po zaciętej walce ostatecznie zajęli V miejsce.

 

SZKOLNY KONKURS "POLSKIE KONSTYTUCJE"

Z okazji obchodów rocznicy Konstytucji 3 Maja w naszej szkole odbędzie się konkurs wiedzy pod hasłem „Polskie konstytucje”. Finał konkursu będzie miał charakter publicznego ustnego quizu i będzie  elementem obchodów tejże rocznicy. Wszyscy, którzy wezmą udział w pisemnych eliminacjach, które odbędą się w ostatnim tygodniu kwietnia i zdobędą wynik 80% i więcej w nagrodę otrzymają końcową ocenę z wiedzy o społeczeństwie o stopień wyższą od proponowanej przez nauczyciela.

Propozycja jest bardzo atrakcyjna, bo materiał zawarty w pytaniach testu eliminacyjnego i quizu nie wykroczą poza ten zawarty w podręczniku do WOS część 2 oraz w podręczniku do historii (głównie temat Pierwsze konstytucje) oraz znajomość obecnej Konstytucji RP.

Zgłoszenia chętnych do konkursu  przyjmują nauczyciele wos.

 
«pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia»

Strona 48 z 54


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

sg209815.jpg

Jesteśmy na Facebook'u