GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 94 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj94
mod_vvisit_counterWczoraj82
mod_vvisit_counterW tygodniu176
mod_vvisit_counterW miesiącu3203

Twój IP: 54.225.3.207

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Poniedziałek
25 Września 2017
Imieniny obchodzą
Aureli, Aurelia, Aurelian, Franciszek,
Gaspar, Herkulan, Kamil, Kleofas,
Kleopatra, Ładysław, Piotr, Rufus,
Świętopełk, Wincenty, Władysław,
Władysława, Włodzisław

Do końca roku zostało 98 dni.
Zodiak: Waga

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

NAGRODY URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO W RZESZOWIE

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu” przyznał nagrodę pieniężną naszemu uczniowi Ryszardowi Noculi. Nagrodę otrzymał także, za osiągnięcia zeszłoroczne, nasz absolwent Łukasz Groszek. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

 

KONKURS HISTORYCZNO-RELIGIJNY "1050 LAT CHRZTU POLSKI" ORGANIZOWANY PRZEZ PCEN

W finale II etapu konkursu udział wezmą uczniowie z diecezji przemyskiej, lubaczowskiej i zamojskiej. Do II etapu z naszej szkoły zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Dawid Rząsa, Karol Kołodziej, Michał Krużel, Bartłomiej Banaś, Bartłomiej Pałys, Aleksandra Kowal i Julian Ślęczka. Finał odbędzie się 28 listopada 2016 r. w Przemyślu. Zwycięzcy tego finału wezmą udział w finale między diecezjalnym. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia!

 

ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to dzień poświęcony miłości Ojczyzny, to symbol walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. To okazja, aby oddać cześć tym, którzy słowem i czynem wywalczyli nam niepodległość. Także w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wierszem i piosenką uczcili to ważne wydarzenie w dziejach ojczyzny. Występom towarzyszyła także okolicznościowa wystawa, przygotowana przez uczniów, ukazująca najważniejsze wydarzenia historyczne związane z  burzliwą historią naszego narodu.

Więcej…
 

DZIEŃ PAPIESKI W ZESPOLE SZKÓŁ W BŁAŻOWEJ

26 października w auli Gimnazjum Publicznego w Błażowej odbył się uroczysty koncert z okazji XVI Dnia Papieskiego. Wystąpili w nim uczniowie i nauczyciele błażowskich szkół i przedszkola.

Więcej…
 

PODSUMOWANIE KONKURSU „POZYTYWNE ZMIANY W DOLINIE STRUGU”

Uczniowie naszego gimnazjum zdobyli wysokie miejsca w organizowanym przez Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe „Dolina Strugu” konkursie „Pozytywne zmiany w Dolinie Strugu”. Nasi uczniowie przygotowali na konkurs prace graficzne ukazujące pozytywne zmiany, jakie przyniosła realizacja „Wieloaspektowego Programu Rozwoju „Sami Sobie” w mikroregionie Dolina Strugu.

Więcej…
 


 

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM I JĘZYKU NIEMIECKIM

W dniach 25 i 27 października br. w naszym gimnazjum odbył się już po raz kolejny Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w języku angielskim i języku niemieckim.

Konkurs Pięknego Czytania w języku angielskim przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych, natomiast w Konkursie Pięknego Czytania w języku niemieckim uczestniczyli uczniowie klas drugich. Nagrody dla uczestników ufundowały wydawnictwa Pearson i Lektor Klett. Obydwa konkursy składały się z dwóch etapów.W pierwszej części uczniowie czytali teksty wybrane przez siebie,  w drugiej części czytali teksty przygotowane przez organizatorów. Komisja konkursu z języka niemieckiegow składzie pani Paulina Wziątka i pani Urszula Toczek wyłoniła trzech laureatów: I miejsce Bartłomiej Pałys z klasy IIb, II miejsce Dawid Rząsa z klasy IId i III miejsce Gabriela Opioła z klasy IIa. Z kolei  jury konkursu z języka angielskiego w składzie pan Bartosz Kusy i pani Anna Stanio pierwsze miejsce przyznali Julianowi Ślęczce z klasy Ib, drugie miejsce Gabrieli Gorlowskiej z klasy Ic oraz trzecie miejsce Kacprowi Gibale z klasy Ib.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI TWÓRCZOŚCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

12 października 2016 roku w naszym gimnazjum w ramach obchodów 16 Dnia Papieskiego odbył się Szkolny Konkurs Twórczości Świętego Jana  Pawła II, przygotowany przez nauczycieli języka polskiego oraz panią bibliotekarkę. Wzięło w nim udział 26 uczestników klas 1-3. Jury przyznało następujące nagrody:

1 miejsce – Barbara Rząsa kl. 1d
2 miejsce – Gabriela Gorlowska kl. 1c, Krystian Bartoń  kl. 3a
3 miejsce – Anna Rybka kl. 3c, Dominika Wójcik kl. 2d, Dawid Rząsa kl. 2d

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 7 z 46


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

gtr 5.jpg

Jesteśmy na Facebook'u