GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 19 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj129
mod_vvisit_counterWczoraj347
mod_vvisit_counterW tygodniu1866
mod_vvisit_counterW miesiącu6076

Twój IP: 34.207.152.62

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Sobota
23 Lutego 2019
Imieniny obchodzą
Bądzimir, Damian, Florentyn, Łazarz,
Piotr, Romana, Roma, Seweryn

Do końca roku zostało 312 dni.
Zodiak: Ryba

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

WYCIECZKA ROWEROWA KLASY SPORTOWEJ.

9 października 2017 r. uczniowie klasy IIa z Gimnazjum Publicznego im. Anny Janke w Błażowej wraz z nauczycielami: wychowawczynią panią Beatą Frańczak i panem Ryszardem Pępkiem wyruszyli na klasową wycieczkę rowerową. Wcześniej jednak każdemu uczniowi wypożyczono rower z hali sportowej. Po omówieniu zasad bezpieczeństwa wyruszyliśmy w drogę w stronę Piekielskiej. Celem naszej wycieczki było odwiedzenie naszego kolegi z Ujazd, który złamał obojczyk. Wraz z nim rozpaliliśmy ognisko (niedaleko rezerwatu Mójka). Chłopcy z klasy byli odpowiedzialni za rozpalenie ogniska i przygotowanie patyków do pieczenia kiełbasek. Kiedy udało się już rozpalić ogień, głodni i zmęczeni zaczęliśmy piec kiełbasy. Te na świeżym powietrzu bardzo nam smakowały. Po jakimś czasie wyruszyliśmy w drogę powrotną. Wycieczka zakończyła się około godziny 15. Zmęczeni, ale szczęśliwi wróciliśmy do szkoły. Eskapada bardzo nam się podobała myślę, że za rok uda się ją nam powtórzyć.

Więcej…
 

OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH

Rusza XVIII Regionalna Olimpiada Wiedzy o Wielkich Polakach dla uczniów klasy VII szkoły podstawowej i gimnazjum w roku szkolnym 2017/2018. Na stronie organizatora można zapoznać się z regulaminem olimpiady (kliknij tutaj) oraz obowiązującą do pierwszego etapu literaturą (kliknij tutaj).

 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej jest polskim świętem państwowym, świętem oświaty oraz szkolnictwa i upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Jest to także okazja do nagradzania wyróżniających się w swojej pracy nauczycieli i pedagogów. Podczas szkolnej gali pani dyrektor M. Kruczek, wręczyła zasłużonym pracownikom Nagrody Dyrektora Szkoły. W części artystycznej uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom oświaty za zaangażowanie, włożony wysiłek i serce okazywane w pracy z młodzieżą.

Organizatorem uroczystości była klasa II c, Szkolny Zespół Muzyczno-Wokalny i Samorząd Szkolny.

Więcej…
 

DZIEŃ PAPIESKI W ZESPOLE SZKÓŁ W BŁAŻOWEJ

W niedzielę, 15 października 2017 r. jak co roku obchodziliśmy kolejny, siedemnasty już Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Tym razem uroczystość odbyła się w domu parafialnym, który na czas remontu kościoła pełni funkcję świątyni. Różańcowi oraz rozważaniom zaczerpniętym z nauczania Świętego Jana Pawła II towarzyszył koncert  piosenek i  pieśni w wykonaniu przedszkolaków, uczniów Zespołu Szkół w Błażowej oraz chóru parafialnego.

Więcej…
 

WIECZÓR KODOWANIA

W piątkowy wieczór w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach „wieczoru kodowania”. Chętni uczniowie naszego zespołu szkół mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach z robotyki, kryminalistyki, matematyki, logiki oraz programowania. Można było zobaczyć, dotknąć i pobawić się wieloma różnego rodzaju zaprogramowanymi robotami oraz poznać podstawy ich programowania. Zajęcia prowadzili studenci, sami uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele.

Więcej…
 

BŁAŻOWIANIE W DRODZE DO NIEPODLEGŁEJ TO PROGRAM REALIZOWANY PRZEZ TMZB I ZESPÓŁ SZKÓŁ W RAMACH DOTACYJNEGO PROGRAMU NIEPODLEGŁA 2017

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i Narodowego Święta Niepodległości uczniowie gimnazjum i LO wezmą udział w grze miejskiej pod tytułem Błażowianie w drodze do Niepodległej. Impreza odbędzie w tygodniu poprzedzającym 11 listopada 2017 r. Informacje z historii regionu znaleźć można w Kurierze Błażowskim oraz w publikacjach z historii regionalnej.

Więcej…
 

KONKURS HISTORYCZNY: BŁAŻOWIANIE W DRODZE DO NIEPODLEGŁEJ

Towarzystwo Miłośników Ziemi Błażowskiej i Zespół Szkół w Błażowej ogłaszają konkurs na biogram przodka uczestnika I wojny światowej (1914-1918) lub wojny polsko-bolszewickiej, polsko-ukraińskiej lub uczestnika walk o granice odrodzonej Rzeczypospolitej na innym odcinku w latach 1918-1921.

Pod pojęciem uczestnik I wojny rozumieć należy: żołnierza Legionów Polskich ewentualnie innych formacji polskich lub żołnierza CK Armii.

Biogram powinien zawierać zdjęcie przodka, podstawowe informacje biograficzne (data urodzin i śmierci), imiona rodziców, informacje na temat w jakim wojsku i w jakich latach/ okresie służył, na jakich frontach walczył oraz informacje o jego losach podczas walki.

Więcej…
 

PIKNIK NAUKOWY

Gimnazjaliści na Pikniku Naukowym w ramach Festiwalu Nauki, który odbył się w G2A Arena w Jasionce w dniu 18.09.2017r.

Uczniowie klasy 3b, 3c oraz 3e zwiedzili stanowiska naukowe, na których  można było dotknąć nauki z bliska i wciągnąć się w jej fascynujący świat. Byli również czynnymi uczestnikami na wykładzie przygotowanym dla uczniów gimnazjum -  Brr… Bardzo zimno. Naszym eksperymentującym przedstawicielem  była nasza  Maria Skłodowska -Curie w osobie Marysi Woźniak z klasy 3e. (widać ją na zdjęciu).

Aby wejść do środka hali i zaczerpnąć wiedzy naukowej musieliśmy stać prawie godzinę w bardzo, bardzo długiej kolejce, ale warto było. Wzbogaceni o nowe doświadczenia i wrażenia wróciliśmy do Błażowej w godzinach popołudniowych.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 54


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

gtr 5.jpg

Jesteśmy na Facebook'u