GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 32 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj58
mod_vvisit_counterWczoraj87
mod_vvisit_counterW tygodniu58
mod_vvisit_counterW miesiącu1912

Twój IP: 54.226.103.73

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Niedziela
18 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda,
Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa,
Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława,
Zuzanna, Zula

Do końca roku zostało 317 dni.
Zodiak: Wodnik

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

ZAPRASZAM NA NARTY DO DYLĄGÓWKI

Burmistrz Błażowej zaprasza wszystkie dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i z gimnazjum naszej gminy w pierwszy tydzień ferii zimowych na narty do Dylągówki. Transport i opłata za wyciąg gratis. Szczegóły proszę uzgadniać u dyrektorów szkół.

 

SZKOLNE JASEŁKA

Tradycją naszego gimnazjum jest organizowanie przedstawienia Jasełkowego w ostatnim dniu, przed przerwą świąteczną. W tym roku przygotowali je uczniowie z klasy IIa pod opieką p. M. Kusz i p. D. Szmista.
Pani dyrektor życzyła wszystkim zebranym na auli zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pomyślności i spełnienia marzeń.

Więcej…
 


 

MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS LITERACKI W 100. ROCZNICĘ ŚMIERCI HENRYKA SIENKIEWICZA

Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej serdecznie zaprasza chętnych uczniów gimnazjum do udziału w konkursie o życiu i twórczości Henryka Sienkiewicza,
który odbędzie się 23 lutego 2017 r. o godz. 9.00 w auli naszej szkoły.

Więcej…
 

POKAZY PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

W środę w naszej szkole odbyły się pokazy udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia prowadzili profesjonalni ratownicy, którzy w bardzo ciekawy i przystępny sposób przybliżyli uczniom klas trzecich zasady udzielania pierwszej pomocy.

Więcej…
 

DZIEŃ MATEMATYKI W RAMACH PROJEKTU "MPOTĘGA"

6 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień matematyki”, który był podsumowaniem projektu "Matematyczne Eksperymenty" dofinansowanego przez Fundację mBanku w ramach programu MPotęga.W tym dniu większość uczniów mogła zmierzyć się z łamigłówkami i zadaniami matematycznymi na specjalnie przygotowanych stanowiskach, które pomagali przygotowywać pod kierunkiem nauczycieli i obsługiwali ich koledzy. Każdy uczeń za rozwiązanie zadania otrzymywał nagrodę w postaci drobej słodkości. Wszyscy uczniowie jednomyślnie stwierdzili, że tak przygotowany Dzień Matematyki to wspaniały pomysł i dowód, że matematyka to nie tylko liczby, wzory i trudne zadania, ale również znakomita przygoda i mnóstwo zabawy.

Więcej…
 

NASI KARATECY

Dnia 10.12.2016 r. w Lubeni odbyły się zawody o I Puchar Podkarpacia WMAA-ROC w Sztukach Walki, w których udział wzięło dwoje naszych uczniów: Aleksandra Skawińska - 3d oraz Dominik Barłóg – 2d. Nasi uczniowie ukończyli zawody z szeregiem nagród i wyróżnień. Ola zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal, natomiast Dominik 5 złotych. Młodym zawodnikom gratulujemy.

Więcej…
 

FINAŁ KONKURSU WIEDZY HISTORYCZNEJ O ZNANYCH BŁAŻOWIANACH
6 grudnia 2016 r. w Gimnazjum Publicznym im. Anny Jenke w Błażowej odbył się finał Konkursu wiedzy historycznej o znanych błażowianach. Konkurs zorganizowano w ramach projektu Błażowa moje miasto. Projekt realizowany był w ramach Działaj Lokalnie IX. Organizatorami konkursu było Towarzystwo Miłośników Ziemi Błażowskiej i Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke. Konkurs odbywał się pod patronatem dziekana dekanatu błażowskiego ks. prałata Jacka Rawskiego oraz władz samorządowych tj. burmistrza Jerzego Kocoja, przewodniczącego Rady Miejskiej Jurka Farasia.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 49


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

imgp1722.jpg

Jesteśmy na Facebook'u