GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj58
mod_vvisit_counterWczoraj87
mod_vvisit_counterW tygodniu58
mod_vvisit_counterW miesiącu1912

Twój IP: 54.226.103.73

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Niedziela
18 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda,
Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa,
Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława,
Zuzanna, Zula

Do końca roku zostało 317 dni.
Zodiak: Wodnik

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

NAGRODY ZARZĄDU WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W RAMACH PROGRAMU NIE ZAGUBIĆ TALENTU
Już po raz dziewiąty wręczono nagrody i stypendia Zarządu Województwa Podkarpackiego w ramach programu „Nie zagubić talentu”, którego celem jest wspieranie uzdolnionej młodzieży z Podkarpacia. Podczas uroczystej gali, która odbyła się w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie, marszałek Władysław Ortyl pogratulował wyróżnionym uczniom. Udział w wydarzeniu wzięli również: wicemarszałek Bogdan Romaniuk i przewodniczący sejmiku Jerzy Cypryś. Wśród nagrodzonej młodzieży znalazła się jeden uczeń z naszej szkoły - Ryszard Nocula, któremu serdecznie gratulujemy.
Więcej informacji i zdjęć na stronie internetowej >>>

Więcej…
 

NASI GIMNAZJALIŚCI MISTRZEM POWIATU W KOSZYKÓWCE


 

PIERWSZE MIEJSCE I ZŁOTE MEDALE DLA NASZEJ DRUŻYNY ŻEŃSKIEJ W TENISIE STOŁOWYM


 

BŁAŻOWSCY GIMNAZJALIŚCI ODNIEŚLI SUKCES W PRZEMYŚLU

28 listopada 2016 r. w Przemyślu odbył się półfinał KONKURSU HISTORYCZNO-RELIGIJNEGO „1050 lat chrztu Polski” zakończony wielkim sukcesem błażowskich gimnazjalistów! Test konkursowy zawierał pytania z zakresu całej podstawy historii na tym poziomie kształcenia poszerzone o treści związane z historią Kościoła oraz materiał filmowy. Do ścisłego finału, który odbędzie się 13 stycznia 2016 r. zakwalifikowało się 10 uczniów z diecezji przemyskiej i lubaczowskiej w tym 5 z naszej szkoły. Do finału konkursu zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Michał Krużel, Dawid Rząsa, Bartłomiej Pałys i Julian Ślęczka. Uczestnicy konkursu nagrody odebrali z rąk arcybiskupa Adama Szala oraz dyrektora PCEN Piotra Pilcha, ks. dr Waldemara Janigi. Na uroczystości obecni byli pracownicy PCEN w Przemyślu i Kurii Metropolitalnej. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia w finale, gdzie dla zwycięzców ufundowano wiele cennych nagród, m. in. wycieczkę do Rzymu czy wyjazd do Brukseli.

Więcej…
 

REGIONALNA OLIMPIADA WIEDZY O WIELKICH POLAKACH

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w I etapie XVII Olimpiady Wiedzy o Wielkich Polakach. W tym roku Olimpiada dotyczy Służebnicy Bożej Matki  Anny Kaworek. Do II etapu, który odbędzie się  9 lutego 2017 r. zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Emilia Drabicka, Klaudia Starzak. Zwycięzcom, na etapie szkolnym, życzymy dalszych sukcesów.

 

STYPENDIA NAUKOWE

Zostały przyznane stypendia naukowe dla młodzieży szczególnie uzdolnionej z Województwa Podkarpackiego w ramach projektu pn. „Wsparcie stypendialne uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych prowadzących kształcenie ogólne - rok szkolny 2016/2017”. Poniżej lista uczniów naszego gimnazjum, którym zostało przyznane stypendium:

Gabriela Hadała
Kacper Gibała
Julian Ślęczka
Dawid Rząsa
Karol Kołodziej
Ryszard Nocula
Jakub Pasierb

 

NAGRODY URZĘDU MARSZAŁKOWSKIEGO W RZESZOWIE

Zarząd Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie w ramach Programu wspierania edukacji uzdolnionej młodzieży „Nie zagubić talentu” przyznał nagrodę pieniężną naszemu uczniowi Ryszardowi Noculi. Nagrodę otrzymał także, za osiągnięcia zeszłoroczne, nasz absolwent Łukasz Groszek. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

 

KONKURS HISTORYCZNO-RELIGIJNY "1050 LAT CHRZTU POLSKI" ORGANIZOWANY PRZEZ PCEN

W finale II etapu konkursu udział wezmą uczniowie z diecezji przemyskiej, lubaczowskiej i zamojskiej. Do II etapu z naszej szkoły zakwalifikowali się: Ryszard Nocula, Dawid Rząsa, Karol Kołodziej, Michał Krużel, Bartłomiej Banaś, Bartłomiej Pałys, Aleksandra Kowal i Julian Ślęczka. Finał odbędzie się 28 listopada 2016 r. w Przemyślu. Zwycięzcy tego finału wezmą udział w finale między diecezjalnym. Uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia!

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 49


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

sg204049.jpg

Jesteśmy na Facebook'u