GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj60
mod_vvisit_counterWczoraj91
mod_vvisit_counterW tygodniu151
mod_vvisit_counterW miesiącu60

Twój IP: 34.231.21.83

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Poniedziałek
1 Czerwca 2020
Międzynarodowy Dzień Dziecka
Imieniny obchodzą
Alfons, Alfonsyna, Bernard, Fortunat,
Gracjana, Hortensjusz, Jakub, Konrad,
Konrada, Magdalena, Nikodem, Symeon,
Świętopełk

Do końca roku zostało 214 dni.
Zodiak: Bliźnięta

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dzień Edukacji Narodowej jest polskim świętem państwowym, świętem oświaty oraz szkolnictwa i upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Jest to także okazja do nagradzania wyróżniających się w swojej pracy nauczycieli i pedagogów. Podczas szkolnej gali pani dyrektor M. Kruczek, wręczyła zasłużonym pracownikom Nagrody Dyrektora Szkoły. W części artystycznej uczniowie podziękowali wszystkim pracownikom oświaty za zaangażowanie, włożony wysiłek i serce okazywane w pracy z młodzieżą.

Organizatorem uroczystości była klasa II c, Szkolny Zespół Muzyczno-Wokalny i Samorząd Szkolny.

Więcej…
 

DZIEŃ PAPIESKI W ZESPOLE SZKÓŁ W BŁAŻOWEJ

W niedzielę, 15 października 2017 r. jak co roku obchodziliśmy kolejny, siedemnasty już Dzień Papieski pod hasłem „Idźmy naprzód z nadzieją”. Tym razem uroczystość odbyła się w domu parafialnym, który na czas remontu kościoła pełni funkcję świątyni. Różańcowi oraz rozważaniom zaczerpniętym z nauczania Świętego Jana Pawła II towarzyszył koncert  piosenek i  pieśni w wykonaniu przedszkolaków, uczniów Zespołu Szkół w Błażowej oraz chóru parafialnego.

Więcej…
 

WIECZÓR KODOWANIA

W piątkowy wieczór w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach „wieczoru kodowania”. Chętni uczniowie naszego zespołu szkół mieli możliwość uczestniczyć w warsztatach z robotyki, kryminalistyki, matematyki, logiki oraz programowania. Można było zobaczyć, dotknąć i pobawić się wieloma różnego rodzaju zaprogramowanymi robotami oraz poznać podstawy ich programowania. Zajęcia prowadzili studenci, sami uczniowie naszej szkoły oraz nauczyciele.

Więcej…
 

BŁAŻOWIANIE W DRODZE DO NIEPODLEGŁEJ TO PROGRAM REALIZOWANY PRZEZ TMZB I ZESPÓŁ SZKÓŁ W RAMACH DOTACYJNEGO PROGRAMU NIEPODLEGŁA 2017

Z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i Narodowego Święta Niepodległości uczniowie gimnazjum i LO wezmą udział w grze miejskiej pod tytułem Błażowianie w drodze do Niepodległej. Impreza odbędzie w tygodniu poprzedzającym 11 listopada 2017 r. Informacje z historii regionu znaleźć można w Kurierze Błażowskim oraz w publikacjach z historii regionalnej.

Więcej…
 

KONKURS HISTORYCZNY: BŁAŻOWIANIE W DRODZE DO NIEPODLEGŁEJ

Towarzystwo Miłośników Ziemi Błażowskiej i Zespół Szkół w Błażowej ogłaszają konkurs na biogram przodka uczestnika I wojny światowej (1914-1918) lub wojny polsko-bolszewickiej, polsko-ukraińskiej lub uczestnika walk o granice odrodzonej Rzeczypospolitej na innym odcinku w latach 1918-1921.

Pod pojęciem uczestnik I wojny rozumieć należy: żołnierza Legionów Polskich ewentualnie innych formacji polskich lub żołnierza CK Armii.

Biogram powinien zawierać zdjęcie przodka, podstawowe informacje biograficzne (data urodzin i śmierci), imiona rodziców, informacje na temat w jakim wojsku i w jakich latach/ okresie służył, na jakich frontach walczył oraz informacje o jego losach podczas walki.

Więcej…
 

PIKNIK NAUKOWY

Gimnazjaliści na Pikniku Naukowym w ramach Festiwalu Nauki, który odbył się w G2A Arena w Jasionce w dniu 18.09.2017r.

Uczniowie klasy 3b, 3c oraz 3e zwiedzili stanowiska naukowe, na których  można było dotknąć nauki z bliska i wciągnąć się w jej fascynujący świat. Byli również czynnymi uczestnikami na wykładzie przygotowanym dla uczniów gimnazjum -  Brr… Bardzo zimno. Naszym eksperymentującym przedstawicielem  była nasza  Maria Skłodowska -Curie w osobie Marysi Woźniak z klasy 3e. (widać ją na zdjęciu).

Aby wejść do środka hali i zaczerpnąć wiedzy naukowej musieliśmy stać prawie godzinę w bardzo, bardzo długiej kolejce, ale warto było. Wzbogaceni o nowe doświadczenia i wrażenia wróciliśmy do Błażowej w godzinach popołudniowych.

Więcej…
 

WIECZÓR KODOWANIA W BŁAŻOWEJ


 

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Uroczystą Mszą Świętą rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Następnie na auli pani dyrektor M. Kruczek powitała wszystkich nauczycieli, pracowników i uczniów, którym życzyła w nadchodzącym roku jak najlepszych wyników i sukcesów w nauce. Po krótkiej części artystycznej, wychowawcy zapoznali swoich podopiecznych z tegorocznym planem zajęć.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 55


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

sg204127.jpg

Jesteśmy na Facebook'u