GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj58
mod_vvisit_counterWczoraj87
mod_vvisit_counterW tygodniu58
mod_vvisit_counterW miesiącu1912

Twój IP: 54.226.103.73

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Niedziela
18 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda,
Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa,
Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława,
Zuzanna, Zula

Do końca roku zostało 317 dni.
Zodiak: Wodnik

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 

ROCZNICA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada to dzień poświęcony miłości Ojczyzny, to symbol walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa. To okazja, aby oddać cześć tym, którzy słowem i czynem wywalczyli nam niepodległość. Także w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie wierszem i piosenką uczcili to ważne wydarzenie w dziejach ojczyzny. Występom towarzyszyła także okolicznościowa wystawa, przygotowana przez uczniów, ukazująca najważniejsze wydarzenia historyczne związane z  burzliwą historią naszego narodu.

Więcej…
 

DZIEŃ PAPIESKI W ZESPOLE SZKÓŁ W BŁAŻOWEJ

26 października w auli Gimnazjum Publicznego w Błażowej odbył się uroczysty koncert z okazji XVI Dnia Papieskiego. Wystąpili w nim uczniowie i nauczyciele błażowskich szkół i przedszkola.

Więcej…
 

PODSUMOWANIE KONKURSU „POZYTYWNE ZMIANY W DOLINIE STRUGU”

Uczniowie naszego gimnazjum zdobyli wysokie miejsca w organizowanym przez Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe „Dolina Strugu” konkursie „Pozytywne zmiany w Dolinie Strugu”. Nasi uczniowie przygotowali na konkurs prace graficzne ukazujące pozytywne zmiany, jakie przyniosła realizacja „Wieloaspektowego Programu Rozwoju „Sami Sobie” w mikroregionie Dolina Strugu.

Więcej…
 


 

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA W JĘZYKU ANGIELSKIM I JĘZYKU NIEMIECKIM

W dniach 25 i 27 października br. w naszym gimnazjum odbył się już po raz kolejny Szkolny Konkurs Pięknego Czytania w języku angielskim i języku niemieckim.

Konkurs Pięknego Czytania w języku angielskim przeznaczony był dla uczniów klas pierwszych, natomiast w Konkursie Pięknego Czytania w języku niemieckim uczestniczyli uczniowie klas drugich. Nagrody dla uczestników ufundowały wydawnictwa Pearson i Lektor Klett. Obydwa konkursy składały się z dwóch etapów.W pierwszej części uczniowie czytali teksty wybrane przez siebie,  w drugiej części czytali teksty przygotowane przez organizatorów. Komisja konkursu z języka niemieckiegow składzie pani Paulina Wziątka i pani Urszula Toczek wyłoniła trzech laureatów: I miejsce Bartłomiej Pałys z klasy IIb, II miejsce Dawid Rząsa z klasy IId i III miejsce Gabriela Opioła z klasy IIa. Z kolei  jury konkursu z języka angielskiego w składzie pan Bartosz Kusy i pani Anna Stanio pierwsze miejsce przyznali Julianowi Ślęczce z klasy Ib, drugie miejsce Gabrieli Gorlowskiej z klasy Ic oraz trzecie miejsce Kacprowi Gibale z klasy Ib.

Nagrodzonym uczniom gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI TWÓRCZOŚCI ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II

12 października 2016 roku w naszym gimnazjum w ramach obchodów 16 Dnia Papieskiego odbył się Szkolny Konkurs Twórczości Świętego Jana  Pawła II, przygotowany przez nauczycieli języka polskiego oraz panią bibliotekarkę. Wzięło w nim udział 26 uczestników klas 1-3. Jury przyznało następujące nagrody:

1 miejsce – Barbara Rząsa kl. 1d
2 miejsce – Gabriela Gorlowska kl. 1c, Krystian Bartoń  kl. 3a
3 miejsce – Anna Rybka kl. 3c, Dominika Wójcik kl. 2d, Dawid Rząsa kl. 2d

Więcej…
 

WARSZTATY MATEMATYCZNE

W dniu 11.10.2016 uczniowie naszej szkoły brali udział w warsztatach matematycznych „Śladami BoGUSława” organizowanych przez Urząd Statystyczny w Rzeszowie. Szkołę reprezentowały 3 drużyny - uczniowie z klas I i II.
Projekt realizowany był wspólnie z Polskim Towarzystwem Statystycznym, a honorowy patronat objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego - Władysław Ortyl, Podkarpacki Kurator Oświaty - Małgorzata Rauch oraz Prezydent Miasta Rzeszowa - Tadeusz Ferenc.
Głównym celem projektu było zainteresowanie młodzieży matematyką i statystyką oraz wciągniecie ją w aktywny proces wykorzystania tej wiedzy, poprzez pokazywanie praktycznych zastosowań tych nauk na co dzień.  W trakcie warsztatów drużyna z naszej szkoły w składzie: Banaś Bartłomiej, Pałys Bartłomiej i Rząsa Dawid wygrała konkurs matematyczny i zdobyła cenne nagrody. Gratulujemy!

Więcej…
 

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W czwartek w naszym gimnazjum obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uroczystość tradycyjnie już rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego szkoły i odśpiewania hymnu państwowego. Ten dzień był także okazją do nagradzania wyróżniających się w swojej pracy nauczycieli i pedagogów. Podczas szkolnej gali uczniowie przekazali nauczycielom i pracownikom szkoły podziękowania za codzienny trud i życzyli sukcesów w dalszej pracy.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 10 z 49


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

dsc_9913.jpg

Jesteśmy na Facebook'u