GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj58
mod_vvisit_counterWczoraj87
mod_vvisit_counterW tygodniu58
mod_vvisit_counterW miesiącu1912

Twój IP: 54.226.103.73

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Niedziela
18 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Fryda,
Konstancja, Krystiana, Maksym, Sawa,
Sylwan, Sylwana, Symeon, Więcesława,
Zuzanna, Zula

Do końca roku zostało 317 dni.
Zodiak: Wodnik

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 
PDF Drukuj

PODSUMOWANIE PROJEKTU "MŁODZIEŻOWA SZKOŁA BIZNESU"

22 maja 2017r. w Gimnazjum im. A. Jenke w Błażowej odbyło się podsumowanie projektu „Młodzieżowa Szkoła Biznesu”, podczas którego obecni byli przedstawiciele oddziału NBP: Beata Rapa– dyrektor NBP o. Rzeszów, władze miasta i gminy: Jerzy Kocój – burmistrz Błażowej i Jurek Faraś – przewodniczący Rady Miejskiej, przedstawiciele rodziców m.in.: Sabina Szeliga – przewodniczący RR Dyrektor Zespołu Szkół w Błażowej Ewa Kozubek, nauczyciele błażowskiego gimnazjum. Uczestnicy projektu „Młodzieżowa Szkoła Biznesu”, nauczycielki wos –  Małgorzata Kutrzeba i Krystyna Brzęk. Wicedyrektor Zespołu Szkół Maria Kruczek przywitała gości i poinformowała o zadaniach zrealizowanych w ramach projektu. Dr Artur Ostromęckiwygłosił wykład „Wywoływanie postawy twórczej w procesie rozwoju przedsiębiorczości”.

Następnie wręczono nagrody Szkolnego Turnieju Biznesu, podczas, którego dwuosobowe zespoły tworzące spółki rywalizowały ze sobą o jak najlepszy wynik finansowy. Każda spółka zajmowała się produkcją, handlem, zatrudnianiem pracowników oraz negocjacjami między sobą. Aby osiągnąć sukces finansowy należało nie tylko gromadzić zasoby, ale i podejmować ryzyko organizacji wypraw handlowych do Lwowa, Krakowa, ale także Lubeki, Barcelony czy Stambułu.Turniej dostarczył wielu emocji uczestnikom, gdyż dla najlepszych 3 zespołów w dwóch edycjach przewidziano cenne nagrody w postaci tabletów. Po zaciętej walce wyłonione zostały najlepsze zespoły.  W pierwszej edycji miejsce zajęli Fabian Starzak i Maksymilian Wróbel, miejsce 2 Lucjan Bator i Julian Ślęczka, miejsce 3 zdobyli Filip Trzyna i Paweł Słaby. W drugiej edycji miejsce 1 zajęli Aleksandra Kowal i Jakub Bury, miejsce 2 Bartłomiej Banaś i Kamil Łach, miejsce 3 przypadło zespołowi w składzie Arleta Sawicka i Dominik Kołodziej.Projekt realizowany był dzięki środkom Narodowego Banku Polskiego w ramach programu edukacji ekonomicznej.


 


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

sg204665.jpg

Jesteśmy na Facebook'u