GOŚCIMY

Naszą witrynę przegląda teraz 21 gości 

LICZNIK ODWIEDZIN

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj42
mod_vvisit_counterWczoraj328
mod_vvisit_counterW tygodniu1026
mod_vvisit_counterW miesiącu7554

Twój IP: 107.23.37.199

AKTUALNOŚCI


Dzisiaj jest: Środa
24 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Antoni, Kinga, Krystyna, Kunegunda,
Olga, Wojciecha

Do końca roku zostało 161 dni.
Zodiak: Lew

SONDA

Jak często odwiedzasz stronę internetową naszego gimnazjum?
 
PDF Drukuj

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

21 marca jest pierwszym Dniem Wiosny, który w naszej szkole był obchodzony wyjątkowo. W tym dniu wszyscy obecni uczniowie zebrali się na auli gimnazjum, by uczestniczyć w przygotowanej przez Samorząd Uczniowski i współorganizatorów uroczystości. Wydarzenie to oficjalnie otworzył przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Kamil Łach.


Uroczystości rozpoczęły się o godzinie 11:00 w auli gimnazjum – pokazem doświadczeń biologicznych, chemicznych i fizycznych, pod opieką Pani Elżbiety Rosiak. Uczniowie mogli obejrzeć 30 różnych doświadczeń, które zostały przygotowane i zaprezentowane przez pasjonatów przedmiotów przyrodniczych: Martynę Kruczek, Monikę Jędrysek, Juliana Ślęczkę, Kacpra Piszcza, Jakuba Jodłowskiego, Michała Jakubczyka, Lucjana Batora, Artura Grubę, Rafała Kocóra, Aleksandrę Szurę, Dianę Synoś, Natalię Kubalę, Natalię Stankowską, Wiktorię Płazę, Arlettę Sawicką, Dominikę Paśko, Aleksandrę Kowal.

Najbardziej wybuchowym doświadczeniem okazał się ,,Fire bowls” przygotowywany przez Kacpra Piszcza i Juliana Ślęczkę, który wywołał największe zainteresowanie wśród młodzieży. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Po pokazach doświadczeń, uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowali swoje zdolności wokalne i teatralne. Poszczególne klasy zaprezentowały:

  • parodie tańca z gwiazdami- klasy: 2A, 2C, 3A;
  • śmieszne skecze- klasy: 2B, 3E
  • parodie teleturnieju ,,jeden z dziesięciu”- klasa: 3D

Podsumowując ten wyjątkowy dzień – sprawił on nam wyjątkową frajdę, przyprawił o uśmiech na twarzach i szczere wybuchy śmiechu – a takich było co niemiara.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za przygotowanie tak urozmaiconego i bogatego programu artystycznego. I już dziś zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej zabawy, która odbędzie się za rok.


 


Strona Gimnazjum Publicznego im. Anny Jenke w Błażowej


Administratorzy: Grzegorz Kruczek (pan_kg@wp.pl)
i Robert Grzesik (robert.grzesik@wp.pl)

Joomla themes

OGŁOSZENIA

DYREKTOR SZKOŁY
mgr Maria Kruczek
przyjmuje od poniedziałku do piątku
od 8:00 do 8:45
(lub po wcześniejszym umówieniu się)


"DOBRY START"
Informacje o rządowym programie


Przetwarzanie danych osobowych przez monitoring wizyjny
Informacje dotyczące ochrony danych osobowych w Zespole Szkół w BłażowejWszelkie informacje o oddziale żłobkowym są udzielane w Urzędzie Gminy Błażowa


DZIENNIK ELEKTRONICZNY
UONET+

Jak po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+

GABLOTKA SZKOLNA

Newsy z Gablotki Szkolnej.

W OBIEKTYWIE

gtr 6.jpg

Jesteśmy na Facebook'u