Twój IP: 54.235.48.106

Ścibor, Ścibora, Wszerad

Zodiak: Skorpion

PORZĄDKOWANIE POMNIKA

Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości uczniowie klasy 3C Gimnazjum wraz z wychowawcą panią Elżbietą Rosiak podjęli własne przedsięwzięcia dla uczczenia tej doniosłej rocznicy.

W dniu 22 października młodzież gimnazjalna pod opieką wychowawcy udała się pod pomnik - mogiły powstańca styczniowego, w celu wykonania zaplanowanego zadania. Chłopcy wykonywali prace porządkowe, a dziewczęta zrobiły wieniec z pięknych róż w barwach narodowych. Uczniowie z wielką ochotą przystąpili do tego działania, wszyscy intensywne pracowali, gdyż zapewne dla każdego było to nowe wyzwanie.

Szczególnie cieszy fakt z efektu końcowego pięknie odnowionej i udekorowanej mogiły, gdyż już niedługo, 11 listopada w całym kraju świętować będziemy 100-lecie Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

sg209710.jpg